Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Нові окуляри"
- Таміла Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Окуляри сподобались. Гарно виглядають, добре видно, але трішки завеликі дужки, бо зсуваються окуляри з носа. А так все добре. Дякую. Продавця рекомендую.
- Владислав К.
- Роман П.
- Валерий Р.
- Вікторія Б.
- анатолий б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Тарас Х.
- Інна С.
- Вадим Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Олег Г.