Кошик
Кошик

Відгуки про компанію Інтернет-магазин "Нові окуляри"

  • Іван Ф.
    Відмінно
  • Ганна Т.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Окуляри дуже класні! Вже спробувала трохи носити. Можу дивитись на сніг, вони трохи приглушують занадто яскравий білий. Фото відповідає дійсності, дуже елегантний і модний дизайн. Легкі, не давлять на перенісся. За такі гроші чудова річ. Дякую магазину та рекомендую тут купувати!

  • Тетяна Г.
    Відмінно
  • Анатолий К.
    Відмінно

    Все ,як завжди,ДУЖЕ ДОБРЕ!ДЯКУЮ!

  • Наталія С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    В моєму випадку з рецептом на окуляри не знала , що в мене астигматизм. То довелося брати лінзи на замовлення. Продавець мені все пояснив. Зараз є проблеми з відправкою - бо не в кожному відділенні є генератор, тому прийдеться чуть почекати . Окуляри легкі , зручні . Оправа має сучасний дизайн. Товаром задоволена.

  • Виктория Л.
    Добре
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Заказывала очки по скидки. Ожидала, что просто скидка, на деле - на стекле царапина. Хотелось бы, что бы магазин предупреждал об этом. Сумма не большая, возвращать товар не буду, пусть лежат. Заказывала с Промоплатой, проверять на почте не стала, поэтому и претензий к магазину нет.

  • света С.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Все дошло дуже гарно, продавець ввічливий,я задоволена,рекомендую.

  • владимир б.
    Добре
  • Віталій П.
    Дуже погано
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Зі мною дві доби ніхто не зв'язався! Мабуть війна.... Заказ скасував. Більше в цей інтернет магазин за покупками ніколи не звернуся . P.S. Після того як Я написав відгуг мені подзвонили з цього ганебного інтернет магазина(068 186 2974 номер додається) і почали оскарбляти ,погрожувати, висловлювалися виключно нецензурними словами. Котегорично не рекомендую цей інтернет магазин!!!!

  • Денис Д.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua