Дивіться весь асортимент товару, найнижчі ціни ----- > www.ochkarik.org www.novyye-ochki.org
Можлива оптова ціна, уточнуйте у менеджера
Шанувані покупці, всі окуляри якісні та пройшли перевірку, незалежно від ціни. Продаж за мінімальними цінами, для того, щоб кожен міг це дозволити собі. В посилках можуть бути подарунки, як-от: серветка, шнурочок, окуляри, футляр. Прокази для покупців, що залишають відгуки, писати якою подарунок вам потрапив)
ВСІ ВДАВНИХ ПОКУПОК!
Для чого призначені сонцезахисні окуляри? Як випливає з їхньої назви — для захисту очей від сонця, однак багато людей носять їх просто так, на кшталт краватки, годинника або сумочки. Такі люди надягають окуляри не тільки в сонячний день, але й у похмуру погоду, і в сутінки, на пляжі, у магазинах, в гостях і на ділових зустрічах — і тільки в нашому магазині найбільший вибір всіх видів окулярів та аксесуарів, найнижчі ціни вас приємно здивують.
Усі цікаві питання уточнюйте в менеджера!
Уточнюйте наявність.
Заміри робимо за запитом, в асортименті.
Наші послуги доставки:
Закази, які оплачені до 11.00 відправляються того ж дня.
Зміцнюваною накладеною платежею не відправляємо!
Роздрібні замовлення понад 1200 гривень відправляються безкоштовно Новою Поштою.
Доставка тільки Укрпоштою - по 100% передоплаті, оплата за доставку посилки під час отримання, вартість доставки встановлює Укрпошта, ціна залежить від розміру, ваги посилки та дальність відстань між містами!
Накладений платіж (оплата у разі отримання товару та доставки) Вартість накладного платежу за доставку та переведення грошових засобів відправнику від 100 грн (залежить від об'єму, ваги та вартості посилки) У разі, якщо після закінчення 7 днів після прибуття посилки на склад компанії "Нова Пошта" Вашого міста, Ви не прийшли за вашим замовленням, вона вирушає назад, замовник автоматично потрапляє в чорний список.
У нас тільки якісна оптика!
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Чоловіча |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал оправи | Пластик |
| Тип оправи | Обідкові |
| Колір лінз | Коричневий |
| Колір | Коричневий |
| Поляризація | Так |
| Категорії та ступінь захисту лінз | UV400 |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина лінзи | 55 мм |
| Висота лінзи | 42 мм |
| Загальна ширина | 140 мм |
| Довжина завушника | 135 мм |
| Міст | 18 мм |
- Ціна: 162 ₴


