Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольори в асортименті. надійно запобігатиме пошкодженню оправи окулярів і захищатиме від подряпин поверхні окулярних лінз.
Це необхідний аксесуар для всіх!
Алюмінієвий футляр обтягнутий шкірозамінником. Люкс классу
Внутрішня вставка чорного кольору.
Розмір: 150 мм * 50 мм * 25 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Жорсткий |
| Форма | Класична |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб закривання | Магніти |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 25 мм |
- Ціна: 209 ₴




