Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольори в асортименті. надійно запобігатиме пошкодженню оправи окулярів і захищатиме від подряпин поверхні окулярних лінз.
Це необхідний аксесуар для всіх!
Алюмінієвий футляр обтягнутий шкірозамінником. Люкс классу
Внутрішня вставка чорного кольору.
Розмір: 160 мм * 70 мм * 40 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Горизонтальний |
| Ступінь жорсткості | Середньої жорсткості |
| Форма | Гаманець |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Різні кольори |
| Спосіб закривання | Магніти |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
- Ціна: 266 ₴
