Отзывы о компании Інтернет-магазин "Нові окуляри"
- Тетяна Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все люксово
- Сергій П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Вероніка В.
Жахлива якість оправи. Пластмаса аж тріщить. Заявлено чорний колір, а насправді темно червоні. Фото не передає яскравість кольору. При відкритті коробочки страшенно смерділо цигарками . Не рекомендую.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук, окуляри вілправляли згідно вашого замовлення та оплата при отриманні, якщо вам вони не сподобались , могли зробити відмову або просто повернути, ми б повернули кошти !!!
В нашому офісі не курять, тому не маю уяви !!
- Комментарий продавца
- Евгений К.
- Герман Б.
- Валерий Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Микола Б.
- Валерий Г.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- ИгорьСделка на маркетплейсе Prom.ua
- Василь М.